Річкаль: «епоха війни» обласної ради з ОДА закінчилася

Новообраний голова обласної ради Володимир Токар у перший же день своєї роботи зустрівся з колективом виконавчого апарату.

«Ми живемо і працюємо в складний час. Є об’єктивні труднощі в органах місцевого самоврядування. Втім, я налаштовуватиму свою роботу на конструктив по усім напрямкам діяльності. Я буду працювати з кожним депутатом, незалежно від того, яку він політичну силу представляє. Буду робити все для того, аби в обласній раді відбулися серйозні і кардинальні зміни, щоб життя жителів Сумщини ставало кращим», – наголосив спікер обласного парламенту.

Він подякував колективу за те, що за останній рік не було збоїв у роботі виконавчого апарату і висловив сподівання, що й надалі керівництво і співробітники працюватимуть у тандемі.

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль у своєму слові зазначив, що з обранням Володимира Токаря на посаду голови ради, закінчилася «епоха війни» з обласної державною адміністрацією. «Ми починаємо роботу виконавчої і законодавчої гілок влади в області з чистого листа». Також він звернувся до колективу з проханням працювати єдиною командою.

Поділитися в соціальних мережах