Родині з трійнею подарують житло

Депутат «Відродження» у Сумській облраді Микола Березін ініціював вирішення житлового питання багатодітної родини Сідельників із села Велика Чернеччина. Минулого року в сім’ї народилася трійня, і у батьків, окрім потрійного щастя, з’явилася потреба у новій домівці.

Питання винесли на порядок денний засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, яку очолює Микола Березін. До обговорення запросили керівників Сумського району і села Велика Чернеччина.

Микола Березін наголосив: такі унікальні сім’ї, без сумніву, необхідно підтримувати. «Не кожного дня на Сумщині народжується трійня. І, безумовно, ми не можемо залишити цю багатодітну родину без уваги і житла. При цьому ініціатива повинна надходити передусім від керівництва села», — заявив представник «Відродження».

За підсумками обговорення депутати вирішили направити головам райдержадміністрації та сільради доручення знайти шляхи виділення житла родині Сідельників. «Сумський район має гарні фінансові показники, зокрема найбільшу віддачу з гектара землі, тому не бачу перешкод для вирішення цього питання», — зауважив Микола Березін.

Депутати, у свою чергу, виявили готовність за необхідності надати частину коштів з обласної казни — при співфінансуванні із сільського, районного та обласного бюджетів.

Поділитися в соціальних мережах