Роменському меру померещилась змова депутатів

“Надійшла інформація про те, що на депутатів міської ради чинився психологічний тиск перед внесенням на минулу сесію проекту рішення щодо дострокового припинення повноважень міського голови”, – заявив мер  Ромнів  Сергій Салатун.

Депутати-ініціатори згаданого проекту нібито надавали вказівки іншим депутатам, щоб ті ставили в бюлетенях наперед обумовлені відмітки. Ці графічні зображення начебто дозволяли визначати, як проголосували конкретні депутатські фракції і проконтролювати, як саме голосував персонально кожен депутат. Тобто наперед було запущено механізм контро-лю за таємністю голосування, ішлося у зверненні. Крім того, нібито мала місце відеофіксація бюлетенів. Це звернення надійшло від громадян нашого міста, зазначив міський голова.

У свою чергу депутати запевняють:  ніяких порушень при підрахунках голосів не було. “Ні в кого немає жодної фіксації”, – зауважив Валентин Бондаренко.

Сергій Салатун запропонував створити тимчасову контрольну комісію міської ради для з’ясування інформації, що надійшла. “Нехай комісія розбереться і дасть відповідь. Не міському голові, а людям, які про це говорять”, – зазначив він.

Проте конкретного проекту рішення не надав, і питання навіть не винесли на голосування.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах