Росія підтвердила затримання українських прикордонників

Російська сторона поінформувала: нею затримано 2 громадянина України, які заявили, що являються військовослужбовцями Держприкордонслужби України. Про це розповів перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк.

Посадовець зазначив, що очікується повернення українських прикордонників. “На завтра планується проведення прикордонно-представницької зустрічі, в результаті якої очікуємо, що буде здійснено повернення українських прикордонників і за результатами розслідування з’ясовано причину їх затримання”, – додав він.

Нагадаємо, сьогодні Державна прикордонна служба України повідомила про розшук двох прикордонників, які зникли під час моніторингу кордону з Російською Федерацією в Сумській області. За даними ДПСУ, зв’язок із військовослужбовцями обірвався ще вчора о 20:00.  Автомобіль, який належить заступнику начальника з ОСД, було виявлено в 20 метрах від державного кордону. Як стало відомо, офіцери не вперше перетинали кордон за останній місяць: цього разу їх затримали на території Росії в місцевій бані.

Поділитися в соціальних мережах