Саакашвілі обізвали клоуном за “цирк” на Сумщині

Радник Президента України Юрій Бірюков назвав колишнього голову Одеської ОДА Міхаіла Саакашвілі клоуном. Про це він написав у Фейсбуці.

Зокрема, політик додав скріншоти зі сторінки Саакашвілі, де той розповідає про свій виступ у “спустошеному місті Ромни”. На це повідомлення і відповів Бюрюков. “У “спустошене місто Ромни” приїжджав цирк, виступав клоун. Місто в руїнах, спустошене і зруйноване”, – написав Бірюков.

Окрім того, радник зауважив, що у місті працює фабрика, яка шиє взуття для армії. “Саме в цьому спустошеному місті знаходяться руїни фабрики Талан, яка робить взуття для армії. На фабриці працює 1400 осіб, середня (!) заробітна плата 8500 гривень, до місцевого (!) бюджету перераховано 30 мільйонів гривень. Розруха, руїни, спустошення … і клоун”, – додав Бірюков.

644_147393229370365
Нагадаємо, 7 листопада, Саакашвілі оголосив про свою відставку. Він наголосив, що президент України Петро Порошенко не дотримується своїх обіцянок, а Адміністрація президента просуває на місця голів районних адміністрацій старих корупціонерів. 11 листопада він зібрав у Києві прес-конференцію і оголосив про створення своєї партії.

Джерело: tsn.ua

Поділитися в соціальних мережах