Саакашвілі порадив селянам із Сумського району розбиратися із одеським авторитетом

Лідер «Руху нових сил», екс-губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі свій сьогоднішній візит на Сумщину розпочав із зустрічі  з працівниками камвольної фабрики, розташованої  у с.Нижня  Сироватка Сумського району.

У жовтні минулого року п’ять  вантажівок із тканинами для фабрики на 300 тисяч доларів затримали під час розмитнення працівники одеської поліції. На Сумський митниці і на фабриці були проведені обшуки за участю одеських силовиків. Про подальшу долю конфіскованого одеситами сукна досі нічого невідомо.

Як повідомляє СпецКор, Міхеіл Саакашвілі пообіцяв посприяти у вирішенні цього питання. На його думку,  «за цим стоїть одеський авторитет, із яким він сам нерідко стикався під час своєї губернаторської діяльності». Тож методи боротьби, на думку лідера «Руху нових сил»,  мають бути адекватні — тобто силовий натиск.

«Треба самим їхати і забирати свої тканини. Якщо будете чекати, то вам їх ніхто не поверне. Я дуже сумніваюся, що ці тканини досі там, адже пройшло багато часу. Збирайте людей і їдьте до Одеси забирати своє. Якщо вам цього не вдасться, то я приїду ще раз у Нижню Сироватку і зустрінуся вже із представниками вашої поліції» — пообіцяв Саакашвілі.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах