Салатенко доручив розібратися з “розсадником зла” у Верхній Сироватці

На прохання представників Верхньосироватської громади та голови сільської ради Алли Александрової сьогодні, 20 жовтня, у Сумській облраді відбулася зустріч з обласним керівництвом.

Вони прийшли з непростим питанням – щодо інциденту, який стався 13 жовтня під час сесії сільської ради. Нагадаємо, за інформацією сільських депутатів, активісти, які в селі представляють ГО «Право Сумщини на майбутнє», начебто не погодилися з рішенням сесії щодо питання децентралізації. Тоді депутати висловилися проти приєднання двох сіл до громади з центром у Верхній Сироватці. У результаті потасовки сільський голова – тендітна жінка – отримала травму від здорових мужиків. І хоча зараз Алла Александрова перебуває на лікарняному через перелом ключиці, вона все ж приїхала до Сум, аби донести керівникам обласної ради прохання своїх виборців-односельців.

Як розповіли верхньосироватці, інцидент на сесії – це лише вершина айсберга, адже проблема набагато глибша і давня. Як вони говорять, «розсадник зла» знаходиться в громадській організації «Право Сумщини на майбутнє», куди увійшли колишні керманичі села. Саме вони ставлять палки в колеса новій команді реформаторів, яка прийшла до влади минулого року. Найбільше нарікань було висловлено на адресу директора місцевої школи, яка переслідує особисті інтереси, начебто вдаючись до відвертих залякувань учнів, учителів, батьків, змушує їх не підтримувати діяльність сільського голови, депутатів, чинити протиправні дії тощо.

Як відомо, за фактом нанесення сільському голові тілесних ушкоджень середньої тяжкості поліція вже відкрила кримінальне провадження за ст. 122 КК України.

Голова обласної ради Семен Салатенко назвав події у Верхній Сироватці «ганебним фактом» і дав доручення невідкладно підготувати та відправити у відповідні правоохоронні та фіскальні установи звернення з проханням розібратися у ситуації, здійснити фінансовий та земельний аудит діяльності сільської ради нинішнього і попереднього скликань, вивчити інші питання конфлікту.

Поділитися в соціальних мережах