Салатенко скликає на завтра депутатів

Сесія обласної ради скликається на 1 листопада. Відповідне розпорядження підписав голова Сумської обласної ради Семен Салатенко. Пленарне засідання відбудеться о 14:00 у приміщенні адміністративної будівлі облради.

У документі йдеться, що сесія скликається з метою забезпечення своєчасного проведення закупівлі медичного обладнання для закладів охорони здоров’я області, враховуючи звернення кількох депутатських фракцій.

Того ж дня, за окремим графіком, пройдуть засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради. Загальні збори депутатів – о 13.00. Засідання президії обласної ради пройде  о 13.30 в залі засідань при голові обласної ради.

На розгляд обласної ради виносяться питання:

  1. Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 25.12.2015 «Про обласний бюджет Сумської області на 2016 рік».
  2. Про погодження клопотання щодо приведення цснуючого поділу лісів у відповідність з Порядком поділу на категорії по ДП “Путивльський агролісгосп”, ДП “Кролевецький агролісгосп”, ДП “Тростянецький агролісгосп”, ДП “Середино-Будський агролісгосп”, “Ямпільський агролісгосп», ДП «Глухівський агролісгосп».
  3. Про надання дозволу на передачу об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області в оренду.

Джерело: everyday.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах