СБУ перевіряє сумських волонтерів, які передали автівку чиновнику Лантушенку

Журналісти телеканалу UA:SUMY у програмі “Під прицілом. Таунхаус і конфісковане авто чиновника Сумської ОДА” розповіли, що СБУ перевіряє волонтерів, які передали начальнику управління молоді та спорту Дмитру Лантушенку конфіскований “Фольксваген пассат”. Річ у тому, що машина мала бути передена в АТО, але аж ніяк у приватне користування чиновнику.

Автівка належить благодійному фонду Павловського. Він її не купував,  а отримав безкоштовно – від державної виконавчої служби. Цей Фольксваген ДВС надала йому разом іще з 20 авто для передачі військовій частині 2260 і Сумському гарнізону з метою виконання бойових завдань.

Коли Дмитра Лантушенка запитали, на якій підтсаві йому надали іномарку, він відповів, що допомагає волонтерам у зоні АТО.

“Цей автомобіль пробув рік в АТО, повернутий назад. Був мною відремонтований. Зараз я вирішую, можливо, про подальше передання його також на Схід”, – сказав він.

За словами прес-секретаря управління СБУ в Сумській області Олесі Рапути, перевірки даного питання тривають, і результати можна буде очікувати найближчим часом.

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах