Семен Салатенко заявив про бажання розвиватися

Учора, 27 жовтня, у Сумській обласній раді відбулася зустріч спікера обласного парламенту Семена Салатенка з поважним представником Казахстану Саматом Ордабаєвим.

«Ми вважаємо, що Сумщина має неабиякий економічний потенціал та потужне підґрунтя для вкладання інвестицій. Ми знаємо про те, що бізнесмени в цій області завжди шукають нові ресурси та прагнуть розширення та втілення своїх бізнесових ідей. Казахстан – дуже потужна, розвинена та гостинна країна, де заохочуються будь-які перспективні проекти. Україна, в свою чергу, завдяки якісним товарам, має на ринку неабиякий авторитет», – заявив Самат Ордабаєв. На його думку, двосторонній контакт Україна – Казахстан цілком імовірний.

Голова Сумської обласної ради зазначив, що Сумщина має достатні економічні здібності, щоб розвиватися та втілювати свої ідеї у масштабні та прибуткові проекти. «Ми маємо висококваліфікованих спеціалістів, у Сумській області є підприємства та заводи, які потребують підтримки і подальшого розвитку, врешті-решт – наша область завжди в лідируючих позиціях по Україні в аграрному сегменті. Найголовніше – ми маємо бажання розвиватися та крокувати далі», – наголосив Семен Салатенко.

Поділитися в соціальних мережах