Семеніхін вимагає імпічменту Президента

3 грудня мер Конотопа взяв участь в акції «Народний імпічмент» , яку влаштували вчора у центрі Києва «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі та інші політичні організації.

«Коли козаки бачили, що гетьман зраджує їх, то вони одноголосно приймали рішення: «На палю!» А потім обирали собі нового лідера. Якщо ти збрехав і не продав «ROSHEN», якщо ти не позбувся «5 каналу», якщо ти ведеш дружбу з РФ, якщо ти допомагаєш путінським прихвостням уникнути судів, а саджаєш патріотів – тебе чекає одна кара», – заявив Артем Семеніхін.

Виступаючи на мітингу, мер згадав і проблеми Конотопа. Люди, які, за словами Артема Семеніхіна, знищили Конотопський вагоноремонтний завод на замовлення російських фірм, і зараз перебувають при владі в Сумській області.

“У Петра Порошенка лишаються лічені години, щоб добровільно скласти посвідчення і піти з посади президента”, – вважає міський голова.

Він повідомив, що він є прихильником мирних акцій, але наразі є два шляхи розвитку держави – еволюційний і революційний, і очільник Конотопа все більше схиляється до другого.

img_20171203_230209_7015a2469b37c130

 

Джерело: https://www.05447.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах