Шестак, через якого втратив посаду Салатенко, ховається від поліції

Фактично приводом для зняття сьогодні, 2 грудня, Семена Салатенка з посади стало оприлюднення його телефонної розмови з головним наркологом Сумщини, де він, зловживаючи владою, вимагає сфальшувати висновки експертизи щодо заступника директора «Сумиагропромбіржі», укропівця  Шестака.

За даними прес-секретаря управління патрульної поліції Олега Сологуба, патрульні зупинили Олега Шестака 24 жовтня і, так як виникла підозра, що він перебуває в стані алкогольного сп’яніння, йому запропонували пройти огляд. Згідно з актом нарколога пан Шестак дійсно перебував у стані алкогольного сп’яніння. З тих пір патрульні намагаються скласти протокол, але за адресою, яку він залишив, ніхто не відкриває, а на мобільний ніхто не відповідає. Зараз управління патрульної поліції вживає всіх заходів для складання протоколу за ст. 130 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що першим про інцидент з Шестаком повідомив 2 листопада у Сумському прес-клубі голова обласної організації партії «Громада і Закон» Даніїл Маландій. Те, що Салатенко виручає Шестака, він пояснив тим, що влада Сумщини в його особі покриває тих, хто забезпечує їй відсотки від своїх тіньових прибутків через торгівлю лісом на «Сумиагропромбіржі» в обмін на «кришування» і голоси “УКРОПУ” на сесії.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах