Що не став вносити власник ізраїльського паспорту Вадим Рабинович до своїх податкових декларацій?

Раніше звинувачений депутатом Верховної Ради України Вадимом Рабиновичем у замаху журналіст і блогер Василь Крутчак подав до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) заяву про фальсифікацію Рабиновичем своїх податкових декларацій.

Про це Крутчак повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Українські новини.

«Давид Рабинович, коли Ви в прямому ефірі заявляли про мою причетність до так званого яєчного замаху на вас, то такі заяви необхідно підкріплювати конкретними фактами! Ось, наприклад, сьогодні я звернувся до Національного агентства щодо запобігання корупції (НАПКА) з повідомленням про виявлення недостовірних відомостей і ознак незаконного збагачення в деклараціях народного депутата України Рабиновича Вадима, поданих в 2015 і 2016 роках, а також я звернувся до НАБУ з повідомленням про скоєння кримінального злочину (в порядку ст. 214 Кримінально про процесуального кодексу України). І всі свої повідомлення на відміну від вас, Давид, я підкріпив фактами», – написав він.

В опублікованих Крутчаком копіях документів йдеться про те, що Вадим Рабинович не став вказувати в своїх деклараціях про доходи за 2015 і 2016 роки будинок в Обухові площею 600 кв. м, який нібито орендує депутат. При цьому, витрати на оренду подібного будови в подібному районі за 2 роки, за підрахунками Крутчака, складають від 5,8 до 8,4 млн гривень.

«Вартість користування (оренди) очевидно перевищує встановлену законом межу – 344,5 тис. гривень – в епізоді з недекларування правовідносин з оренди майна», – написав він.

Крім того, Рабинович приховав громадянство Ізраїлю, в якому він оплачує недекларовані в Україні соціальні внески, стверджує Крутчак.

rab_1 rabi_2 rabi_3 rabi_4 rabi_5 rabi_6 rabi_7 rabi_8

rabi_9 rabi_10 rabi_11 rabi_12

https://ukranews.com/news/532654-zhurnalyst-krutchak-prosyt-napk-y-nabu-rassledovat-nalychye-u-deputata-rabynovycha-yzraylskogo

Поділитися в соціальних мережах