Шокуюче відео: Мер-свободівець Семеніхін пропонує 5 тисяч за голови депутатів

Голова Конотопської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка Спартак Сергієнко оприлюднив у Фейсбуці аудіозапис приватної розмови, яку, за його словами, вів з міським головою Конотопа Артемом Семеніхіним.

Нетривалий, але відвертий діалог був про співпрацю в напрямку впливу на деяких депутатів. При цьому Сергієнку пропонують це робити системно, за щомісячну оплату.

Серед прізвищ, які згадуються у запису, – депутат Сумської облради, лідер фракції ВО “Свобода” Сергій Демеха, депутат Конотопської міськради від фракції ВО «Батьківщина» Тарас Омельченко, голова фракції «Рідне місто» у Конотопській міськраді Тетяна Сизон, депутат Конотопської міськради Олександр Кирій.

Радикал Спартак Сергієнко анонсує, що це лише перша серія викривального проекту про “злочинну владу”.

“Друзі! Кожен з нас має має право на #ІншаДумка.

Тому від сьогодні Ми запускаємо у роботу НАШ проект у якому Ви зможете почути саме Іншу думку, але яка буде підтверджена фактами та доказами того, що вичибучує сьогоднішня злочинна влада.

На сьогодні висвітлюємо маленьку частинку записів того, як прийшов до влади мер-шизафрєнік м. Конотоп #АртемСеменіхін і, яким чином він намагається її втримати у руках…

далі буде…”, – написав Сергієнко, додавши відео:

Поділитися в соціальних мережах