Шосткинська мерія убезпечується від привозних “тітушок”

14 грудня під час сесійного засідання депутати Шосткинської міської ради внесли зміни до Регламенту роботи. Зокрема, відтепер представники громадськості, які бажають бути присутніми на сесійному засіданні, повинні будуть попередньо зареєструватися та при вході в сесійний зал пред’явити документ, що засвідчує особу.

Крім цього люди, які виявили бажання відвідати сесійне засідання, зобов’язані дотримуватися порядку і підкорятися розпорядженням головуючого на сесії –  як правило, мера Миколи Ноги.

У разі грубого порушення порядку особа, яка не є депутатом, може бути виставлена із залу засідань за пропозицією будь-якого депутата або головуючого в тому випадку, якщо за це проголосує ¼ (9 депутатів) від загальної кількості присутніх на сесії.

Також посилилися вимоги і до поведінки шосткинських депутатів. У рішенні про внесення змін до регламенту йдеться про те, що депутати, як і всі, хто присутній на сесії, не повинні використовувати вирази, спрямовані на приниження честі і гідності інших людей, закликати до незаконних і насильницьких дій, заважати спікерам і слухачам. Інакше порушник отримує попередження, якщо воно не діє, депутата позбавляють права висловлюватися з питання, в ході обговорення якого він поводився некоректно.

“У вас надзвичайно демократична сесія. Я маю з чим порівняти. Я був на сесії, коли учасник АТО розмахував пістолетом, коли депутати відбивались від міліції. Для того, щоб розуміти, хто зайшов до зали, чи це житель Шостки, чи це, можливо, «тітушка», якого привезли з іншого регіону України і потрібен документ. В принципі, ось ця норма про паспорт та реєстрацію вона є практично всюди…” – прокоментував директор компанії, що забезпечує технічну підтримку електронної системи голосування Сергій Єрьомін.

Джерело: http://shostka.info/

 

Поділитися в соціальних мережах