Шосткинці їдуть до Юлії Тимошенко через фальшивий документ за її підписом

Прихильники Юлії Тимошенко протистоять спробам обезголовити місцеву парторганізацію ВО «Батьківщина».

У вересні виникла конфліктна ситуація. Неочікувано в. о. керівника парторганізації був призначений Анатолій Крижановський. Місцеві партійці виступили категорично проти, назвавши цю кадрову перестановку нелегітимною. 23 вересня було проведено розширене бюро міської парторганізації, де вони висловили підтримку своєму лідеру Ростиславу Дупліну.

duplin-r

У жовтні шосткинські прихильники Юлії Тимошенко протестували в Сумах. Думку голови обласної партійної організації Олександра Лисенка щодо конфлікту вони почути так і не змогли. Партбоса на місці не виявилося.

Після поїздки до Сум було прийнято рішення провести партійну конференцію міської організації «Батьківщини». Вона відбулася на цьому тижні. У Шостку приїхали члени обласного бюро партії Семен Салатенко (він же – голова облради), Володимир Поцелуєв і Віктор Лисенко.

На конференцію передали ксерокопію документа за підписом Юлії Тимошенко про звільнення Ростислава Дупліна з поста керівника міської організації «Батьківщини». Там було вказано дату – 17 жовтня. Цікаво, що події з призначенням Анатолія Крижановського відбувалися у вересні. Шосткинські партійці вважають, що такого рішення Юлія Володимирівна прийняти не могла, оскільки питання має розглядатися виключно політрадою партії. «Люди вважають документ за підписом Тимошенко фальшивкою», – зазначив Ростислав Дуплін.

Примітно, що на партконференції Ростислав Дуплін знову був обраний керівником Шосткинської міської організації ВО «Батьківщина». Рішення прийнято одноголосно. Також обрано бюро партогранізації (його персональний склад не змінився).

«Люди висловили свою думку і з ним повинні рахуватися. Не вдалося приклеїти партію до якогось ЖКО і поставити повністю керовану людину», – говорить Ростислав Дуплін.

На партконференції прийнято рішення їхати в Київ до партійного лідера Юлії Тимошенко.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах