Скандал на сесії: Депутатів облили “кривавою” рідиною

Сьогодні, 16 травня, у сесійній залі Конотопської міськради невідомі облили кількох людей рідиною червоного кольору. Серед постраждалих — депутат обласної ради Микола Биркун та громадська активістка Інна Панченко.

Пленарне засідання 24-ї сесії міської ради мало розпочатися о 10:00, але переважної більшості депутатів в залі не було. Хоча для бажаючих відвідати сесійне засідання в залі не вистачило місць – люди стояли у проходах та в коридорі.

У зв’язку з відсутністю кворуму сесію Конотопської міської ради перенесли на 30 травня. Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін. За його словами, представники депутатського корпусу з фракцій «Свобода», «УКРОП» та «Батьківщина» готові прийти і взяти участь у засіданні сесії. Решта фракцій відмовляються заходити до сесійної зали. «Не знаю їхньої причини. Вони бояться, що люди їх тут поб’ють. Це цитата їх слів», — заявив міський голова.

Він також додав, що представники громади, які прийшли на сесію, не бажають пропускати до сесійної зали «тушок-депутатів», не поговоривши з ними про їх відповідальність. Мова йшла про 2 депутатів від ВО «Свобода» Наталію Льовшин та Наталію Демеху. Решта депутатів начебто підтримує цих депутаток і відмовляється заходити.

Нагадаємо, сесія переносилася вже двічі. Останнього разу її переносили через відрядження міського голови.

plenarne-zasidannay-830x495

Джерело: topkonotop.com

Поділитися в соціальних мережах