Скандальній посадовиці дали випробувальний термін

Однопартійці Алли Александрової відреагували на зібрані підписи проти її кандидатури на посаді сільського голови Верхньої Сироватки.

Це питання обговорювали на Політраді разом із самою обраницею, повідомив у Фейсбуці нардеп Олександр Сугоняко. Політик зазначив, що відкликати Аллу Миколаївну вони не в змозі, тому поки залишають її на випробувальному терміні. “Політрада прийняла рішення вказати їй на помилки у роботі, зокрема у процесі використання коштів з ДФРР та втрату довіри зі сторони значної частини громади. Ми також надали їй рекомендації спробувати налагодити контакт з громадою та однопартійцями і через місяць знову розглянемо це питання”, – повідомив Сугоняко.

Нагадаємо, у грудні минулого року громада села Верхня Сироватка завершила збір підписів за дострокове припинення повноважень сільського голови Алли Александрової. За словами члена ініціативної групи Миколи Панасенка, усього є 1198 тих, хто підписався проти очільниці села. Підписи передали до територіальної виборчої комісії.

Як ми уже повідомляли, Александрову підозрюють у ще одному скандалі. Прокуратура Сум відкрила кримінальне провадження за фактом завищення вартості виконаних робіт при добудові дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко» у селі Верхня Сироватка. Жінку підозрюють у привласненні бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем.

Нагадаємо також, днями медична експертиза спростувала перелом ключиці у Алли Олександрової, про який вона заявляла раніше. Мова йде про травму під час конфлікту на сесії між головою Верхньосироватської сільради та громадськими активістами: один із них напав на Александрову та наніс їй тілесні ушкодження.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах