Спроба відкликати неугодних депутатів з тріском провалилася

Учора, 29 червня, у Шостці намагалися провести збори з розгляду пропозиції про відкликання депутатів міськради Ростислава Дупліна і Олександра Пушка. Нібито, це була «народна ініціатива».

До 16.30 в залі Центру культури та дозвілля (колишній кінотеатр «Родина») зібралися люди, переважна більшість з яких навіть не знали, навіщо прийшли. «Там начальника збираються знімати з посади. Я 15 хвилин тому сама дізналася… Нічого не знаю», – розповіла одна з жінок. «Нам сказали приїхати, я приїхала», – зізналася вона.

Інший чоловік зізнався: прийшов подивитися, що скаже депутат. Який депутат, він не в курсі. «Такі чутки є, що він не справляється зі своїми обов’язками», – сказав він. На питання, що поганого зробив депутат, чоловік відповісти не зміг.

Це найбільш розгорнуті коментарі. В основному люди, яких запитували, відводили очі й відмовлялися говорити.

Замість 300 чол., необхідних для проведення зборів, зареєструвалися лише 107. «…Ця кількість зареєстрованих не дає нам змогу проводити збори з того питання, яке було анонсоване», – сказала представник організаторів.

Олександра Пушко і Ростислава Дупліна підтримали їхні колеги по депутатському корпусу. До присутніх у залі звернувся Віктор Мозолевський, який пояснив суть того, що відбувається: неугодних депутатів намагаються усунути. На його думку, Ростислав Дуплін і Олександр Пушко виконують свої депутатські обов’язки на 100%. У залі несподівано пролунали оплески. «Два цих депутата піднімали багато проблем, які існують у місті. Це стало комусь неугодним», – сказав, звертаючись до виборців, депутат Олександр Івченко.

Депутат Андрій Ветоха прямо запитав у зареєстрованих в залі про причини відкликання Дупліна і Пушко. Відповіді не було. Організатори зборів, побачивши, що все обертається проти них, просто відключили в залі мікрофон.

Реєстрація учасників зібрання

Депутати, які підтримали Дупліна і Пушка

Ось так вимкнули мікрофон

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах