Студентку ледь не побили на міжміському рейсі

На сторінці Українського освітнього клубу в Фейсбуці опублікований відкритий лист Сумському міському голові Олександру Лисенку, в якому батьки студентів, що навчаються поза обласним центром, просять якомога швидше розібратися із блокуванням міжміських перевезень радикалами.

Шановний Олександре Миколайовичу!

На адресу громадської організації «Український освітній клуб» почали надходити листи від батьків, чиї діти навчаються в ВНЗ поза межами міста Суми. Батьки стурбовані, що діти не зможуть потрапити на навчання через блокування рейсів на Київ та в інші міста України.

На сьогодні в м. Суми проживає понад 1700 студентів, які навчаються за межами області. Через блокування перевізників діти не зможуть у понеділок потрапити на навчання, що неминуче призведе до зриву навчального процесу.

Для недопущення зриву навчального процесу звертаємось до Вас
із вимогою негайного відновлення пасажирських перевезень із міста Суми до інших міст України.

Нижче приводимо уривки з листів батьків:

«Моя донька приїхала на вихідні додому й тепер не знає, як назад доїхати до Києва. Білети на потяги майже скінчилися, і їхати потягом для неї дуже не зручно, бо їй доведеться 5 годин сидіти на вокзалі й чекати рейс для пересадки», – говорить Ольга Сергіївна, мати студентки Юлі.

“Ілля завжди їздив на Санавто, де по студентському квитку проїзд коштував значно дешевше, ніж для дорослого. Нас все влаштовувало. Комфортно, швидко та не дорого. Я плачу за навчання сина великі гроші. Чому моя дитина повинна пропускати заняття через те, що комусь не подобаються маршрутки”, – Іван, батько студента КПІ.

«Я не розумію, що відбувається. Мою дитину ледь не побили, коли вона прийшла сідати на маршрутку, щоб поїхати на навчання. Хто все це робить? Вона дуже перелякана. За невихід на навчання її можуть лишити стипендії. Що нам робити?» , – Людмила, мати студентки Олесі.

Сподіваємо, що ситуацію буде взято під Ваш особистий контроль!”

Зауважимо, що прохання редакції “Сумських дебатів” показати підписи батьків відповіді не надійшло.

Поділитися в соціальних мережах