Суд ніяк не розбереться з мером-“корупціонером”

Два з трьох адвокатів міського голови Ромен Сергія Салатуна вчергове не з’явилися на підготовче судове засідання. Про це повідомляють на офіційному сайті Роменського міськрайонного суду.

Через неявку адвокатів засідання вже переносили в березні. Тоді до зали суду не прийшли всі троє. Сторона обвинувачення вважає, що неявка в судове засідання захисників розцінюється як неповага до суду, і тому необхідно повідомити дисциплінарну комісію адвокатури про ці випадки для відповідного реагування. Суд таке клопотання задовольнив і направить відповідні листи.

Наступне судове засідання призначено на 13.00 годину 18 травня. Воно буде транслюватися на офіційному веб-сайті Роменського міськрайонного суду Сумської області веб-порталу «Судова влада України».

Нагадаємо, мера міста звинувачують у тому, що він вимагав, а згодом і отримав 50 000 гривень неправомірної вигоди від регіонального менеджера одного з товариств за надання дозволу на будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування комп’ютерних та кабельних мереж на території міста Ромни. Спочатку він отримав 10 000 тисяч гривень за внесення питання на розгляд Виконавчого комітету Роменської міської ради, а під час одержання другого “траншу” в розмірі 40 000 гривень його затримали правоохоронні органи. Мерові загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Джерело: Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах