Суд поновив заммера на посаді

Сумський окружний адміністративний суд визнав незаконним звільнення заступника глухівського міського голови Маріанни Васильєвої.

Третє засідання по даній справі пройшло в режимі відеоконференції 5 березня у Глухові. Суд постановив: поновити Маріанну Васильєву на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Глухівської міської ради. Також їй буде виплачено заробітну плату за вимушені 49 робочих днів прогулів (31 тис. грн), а от вимогу про компенсацію за моральну шкоду у розмірі 20 тис. грн суд не задовольнив. Рішення вступить у законну силу через кілька днів, якщо міська рада не подасть апеляцію.

Нагадаємо, Маріанна Васильєва 18 січня повернулася з лікарняного до роботи, їй було вручено наказ про звільнення за підписом Мішеля Терещенка. Причиною звільнення заступниці називався прогул від 20 грудня. Васильєва категорично не погодилася з такою ситуацією і подала позов до суду. Також вона раніше публічно озвучила зовсім інші причини конфлікту з міським головою: за її словами Терещенко звільнив її за підписаний дозвіл закладам освіти на придбання товарів без системи “Прозоро”, хоча подібне у місті практикувалося часто.

Джерело: nedelya.info

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах