Суд визнав кадрове рішення мера незаконним

Глухівський суд задовольнив позов Лариси Громак до міського голови та управління соціального захисту населення. Розпорядження мера про звільнення визнали незаконним, а жінку поновили на посаді начальника. Окрім цього, суд зобов’язав управління соцзахисту виплатити Ларисі Громак компенсацію за вимушені прогули у сумі 30,8 тис. грн.

Нагадаємо, що причиною звільнення стала анонімка на ім’я міського голови ніби від імені колективу, в якій скаржились на свавілля Громак, корупційні оборудки, а також говорилось про те, що людям відмовляють у наданні субсидій. За рішенням спеціально створеної комісії керівника звільнили.  Однак колеги направили колективного листа міському голові Мішелю Терещенку, в якому заявили, що не вбачають у роботі свого начальника дій, за які можна було б звільнити з роботи, та вважають неприпустимим, що міська влада взяла до уваги анонімку, а відкрите звернення співробітників проігнорувала.

На рахунку місцевої влади це вже третє незаконне звільнення високопосадовців. Нещодавно свою правоту у суді підтвердили директор ЗОШ №2 Алла Рябуха та начальник БТІ Анатолій Мироненко. Однак останній готує уже новий позов: після виграної справи та поновлення на посаді 8 листопада наступного дня його знову звільнили.

Джерело: Неделя

Поділитися в соціальних мережах