Сумчан шокувала відповідь Тимошенко на їхній лист-звернення

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко надіслала лист-відповідь на звернення сумчан, в якому вони скаржилися на її однопартійця, мера Сум Олександра Лисенка: той, за словами людей, не встав на бік городян у питанні тарифів у маршрутках.

Сумчани просили “Леді Ю” відреагувати на те, що всупереч «генеральній лінії партії» щодо боротьби з підвищенням тарифів її підлеглі в Сумах ці самі тарифи підвищують. «…Сумчани звертаються до Вас, як вищого партійного керівника мера Лисенка і команди «Батьківщини» у міській раді: дайте, будь-ласка, чесну відповідь. Якщо дії Ваших однопартійців вчиняються з Вашого відома – то визнайте це, і припиніть спекулювати на темі тарифів і людських негараздах. Якщо ж Ви дійсно прагнете справедливості, а Ваші місцеві представники, за Вашою спиною дискредитують і підставляють Вас і партію «Батьківщина» – тоді сумчани чекають від Вас рішучої заяви, що «Батьківщина» не має нічого спільного з такими махінаторами і пройдисвітами, і їм не місце у Вашій політичній силі», – йшлося у зверненні.

Але реакція Тимошенко на таке прохання просто шокувала сумчан. “Вместо ответа, ЮВТ просто пересылает обращение возмущенных сумчан тому, чьи действия как раз и возмутили людей! Да еще и просит Александра Лысенко предоставить людям «возможную помощь». Юлия Владимировна, товарищ Лысенко уже так помог сумчанам, что они вынуждены были обратиться к Вам за защитой от этой «помощи». Но, как бы то ни было, ваша позиция теперь понятна! Мы понимаем и громадную важность вашего ответа и обещаем, что доведем его до ведома как можно большего количества сумчан. Более того, поверьте, теперь Сумы с ещё большим нетерпением ждут вашего визита в базовый для «Батьківщини» регион. Приезжайте, мы очень хотим послушать вашу пламенную речь о справедливых тарифах! Уверен, у вас выйдет очень содержательная дискуссия с жителями Сум”, – прокоментував у Фейсбуці сумчанин Валерій Осадченко, додавши фото з текстом відповіді:

19702346_1543391845700503_901539458827566648_n

Поділитися в соціальних мережах