Сумчани: Мораторій від Лисенка створює ще більшу небезпеку для дітей

Сумчани почали стикатися з першими наслідками рішення мера Сум Олександра Лисенка встановити на невизначений термін мораторій на екскурсійні, туристичні та інші поїздки організованих груп дітей автомобільним транспортом після трагедії, що сталася в Білорусі з сумськими дітьми.  

Про це, зокрема, у Фейсбуці написала Тютенко Оксана –  засмучена мама дівчинки, яка не змогла через це поїхати у складі команди (на фото) на спортивні змагання:

«Будьте ласкаві, хто може підказати, як заспокоїти команду дівчаток, після того як ми дорослі, повідомимо що не повеземо їх на змагання, до яких діти готуватись рік!

Хто може пояснити правильність рішення пана Лисенка про заборону переміщення дітей на змагання в автотранспортних засобах?!!

Чи то не є небезпека для наших дітей переміщення в задушливих вагонах потягів? Варто згадати, що майже кожна поїздка буде організовуватися з пересадками, маршрутки та метро після нашого містечка у мене викликають страх, а що говорити про дівчаток?!…

Намагаюсь змалювати реальну картину… Один тренер вивозить команду з чотирнадцяти десятерічних дітей з валізами та екіпіровкою.  Величезний вокзал в місті Києві, перон, валізи, східці, котрі необхідно подолати не розгубившись в шаленому натовпі заклопотаних своїми справами людей…  Я до безкінечності можу висвітлювати кожну із незручних та небезпечно можливих ситуацій, що можуть статися у випадку подорожей потягом…

На превеликий жаль, ми не взмозі ніяким чином змінити те що сталося, окрім як висловити свої щирі співчуття. Закликаю лише підтримати молитвою та фінансово батьків постраждалих діток.

Ми всі ходимо під небом, ми маємо жити… Я впевнена, не варто робити заборону для погіршення…».

У своїх коментарях до цього посту сумчани вказують, що є правила перевезення груп дітей автотранспортом і їх треба просто дотримуватися організаторам подорожей, а не встановлювати мораторії. «А що міськрада має право на обмеження прав дітей? Що буде, якщо порушити їх вимогу? Нехай значить нададуть безпечний транспорт для команди, яка представляє місто та достойно виступає! Ні? То хай не займаються популізмом!», – пише, зокрема, Anastasija Shymarina. А Наталия Миропольская резюмує: «Что самое главное в работе чиновника? Подстелить себе соломку в виде очередной никчемной бумажки. Вы думали, что контролировать транспорт это их проблема? Нет. Нет поездок, нет проблемы».

Поділитися в соціальних мережах