Сумчани отримали на комунальних платіжках рекламу “#намаскву”

Ще недавно Сумами пронеслись акція #москвавбиває/#намаскву, суть якої полягала в тому, щоб замалювати балончиком і фарбою рекламу автомобільних перевезень у Росію.

Тепер же ця реклама прийшла у кожен будинок міста – на офіційни платіжках за комуналку. Це підірвало соцмережі.

“Я вообще-то на обратную сторону квитанций по коммунальным платежам из расчетного центра не смотрю, а вот Дєда Льоша [ @Алексей Степанов (Alexey Stepanov) ] досмотрелся! Глазастый! 🙂Хотел от себя написать пост, но лучше ГММ-2 [ @Геннадий Миропольский (Gennady Miropolsky) ] не напишешь! Поэтому просто цитирую обоих.

***

Дєда Льоша: «Тут, у нас, дехто сміливо бореться з рекламою маршруток «Суми-Москва». Молодці! Та краще сіли б в ту саму маршрутку і на Москву. З прапорами, плакатами «Москаляку на гілляку», «Путін – хелло» та ін. Оце був би флешмоб! Оце б були герої! Дурні, але герої. Та я не про це. Поки ви воюєте з вітряками, ця реклама прийшла в кожний сумський дім, на зворотньому боці платіжок від сумського розрахункового центру. Ку-ку. 🙂 🙂 🙂 »

ГММ-2: «Империя наносит ответный удар! Реклама поездок в Москву, с которой активисты боролись на столбах, теперь в каждом доме – на коммунальных счетах. Эта комбинация маршрутчиков войдет в учебники по контрмаркетингу. Не злитесь. Просто на самом деле смешно»”, – написав екс-мер Сум Геннадій Мінаєв на сторінці у Фейсбук.

Поділитися в соціальних мережах