Сумчани просять мера підтримати імпічмент Порошенка

Сумчани просять мера і депутатів підтримати звернення до Верховної Ради з питання імпічменту. Вони зареєстрували відповідну електронну петицію.

“Ми, просимо мера та депутатів м. Сум захистити суспільно-політичні інтереси жителів міста. За останні роки в місті рівень життя впав у декілька разів та непомірно зростають тарифи на послуги ЖКГ. Тому ми просимо підтримати ініціативу громадськості і донести до Верховної Ради вираз народної недовіри сумчан, що до діяльності Петра Порошенко на посаді Президента України.

Ми, громадяни України, надзвичайно обурені політикою Президента України Петра Порошенко. За три роки свого правління президент не виконав більшість своїх передвибрчих обіцянок. Триває збройний конфлікт на Сході України, в результаті якого гинуть наші солдати і йому не видно кінця, хоча Порошенко присягався вирішити його у найкоротший строк.

Порошенко зобов’язувався захищати незалежність України, проте наразі ми бачимо, що країна потрапила в велику залежність від Міжнародного валютного фонду, та інших подібних західних організацій, які прямо диктують уряду свою політику, що йде врозріз інтересам українського народу.

Також не слід забувати, що президент став фігурантом скандальних пулікацій про офшори та інші коррупційні схеми, які широко висвітлювалися у західній та українській незалежній пресі, а рівень коррупції в країні став більшим, ніж за часів попередників.

У зв’язку з цим вимагаємо від Верховної Ради прийняти рішення про відсторонення Петра Порошенко від виконання обов’язків президента України та притягнення його до кримінальної відповідальності”, – йдеться в елетронній петиції.

Підписати таку пропозицію – ТУТ.

Поділитися в соціальних мережах