Сумчани вражені премією помічника нардепа Медуниці

Сумський сегмент користувачів Фейсбуку приголомшила вражаюча чергова премія, що отримав за жовтень 2017 року Микола Чернотицький як член правління ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. Згідно з оприлюдненим документом, він “нагарував” на  172 тисячі 800 гривень – такий бонус передбачили у розмірі трьох посадових окладів.

23517676_1499272773485038_4710950660889347824_n

Сумчани не можуть зрозуміти, за які ж саме труди заслужив таку винагороду Микола Чернотицький, що свого часу влаштовував у обласному центрі провокаційні заходи під егідою нардепа Олега Медуниці. Саме за ці заслуги нещодавнього минулого тепер і перепадає в кишеню колишньому очільнику UA:Суми, переконаний  екс-мер Сум Геннадій Мінаєв:

“Грешно считать чужие деньги, в данном случае @Микола Чернотицький, однако государственных чиновников, которые находятся на содержании у налогоплательщиков это точно не касается …

При условии того, что такая премия выплачивается ежеквартально, путем нехитрых математических вычислений получаем [ 172 800 / 3 ] * 12 + 4 * 172 800 = 1 382 400 грн. в год

Николя́, я считаю это вполне адекватной платой за проведенные тобой митинги на потешном сумском майдане в качестве ведущего. Не каждый шоумен Украины получает такие гонорары за свои выступления.

Суспільне мовлення, говорите? Національне мовлення. Зрозуміло. Питань у мене нема. Так треба. Мабуть”.

index

Активіст Володимир Дворниченко наголошує, що результат роботи премійованого медійника – цензура і маніпуляції на телебаченні:

“Около 60-ти штук только официальной зарплаты у бездаря Николая Чернотицкого, бывшего директора Юа.Сумы, плюс ежеквартальные премии по 173 тысячи гривен, а результат жесточайшая цензура и манипуляции.

В Швейцарии, самой развитой стране мира разрыв между минимальной и максимальной зарплатой в государственных секторах составляет чуть больше 4-рех раз. ЧЕТЫРЕХ, значит не более 13-ти штук гривен в нашем случае.

Только государство рабов может способно само создавать себе царьков и считать это нормальным”.

Нагадаємо, що це вже не перший раз, коли Микола Чернотицький отримує кікасоттисячну премію від державі за незрозумілі успіхи у роботі.

 

 

Поділитися в соціальних мережах