Сумчанин: Вивішування прапорів ЄС зараз – це мавпування

Сумській активіст Олександр Фірст звернувся до міського голови з пропозицією, щоб у Сумах зняли всі прапори, окрім прапора України. Пояснив він таку ідею у Фейсбуці.

«На території м. Суми має майорити тільки один прапор – український, інших прапорів міждержавних об’єднань бути не повинно. Подав звернення з проханням винести на розгляд сесії відповідний проект рішення. Значення українського прапору полягає у єдиноосібному символізмі влади українського народу і сторінок історії нації.

Три роки тому народ здійснив революцію й Україна в цілому вийшла з зони впливу РФ, за три роки влада привела натомість в іншу залежність – від цивілізованого світу, це ми бачимо й у вигляді призначень на керівні посади іноземців, і в чималих фінансових вливаннях, які потім крадуться і повертаються до Європи тощо. Чи є свобода раба в тому, щоб обрати собі господаря?

Цивілізований світ вважає нас корумпованим і диким суспільством, а не рівним членом ЄС, тож вивішування прапорів ЄС зараз – це мавпування, не більше. Тільки тоді, коли нас будуть сприймати як рівного партнера й члена ЄС, тільки тоді це можна робити не принижуючись. Встановлення єдиносимволізму прапору має нагадати сумчанами про те, що майбутнє країни – лише в опорі на внутрішні ресурси, у контролі за владою й у боротьбі з чумою корупції, лише в опорі на відповідальність громадян, тож орієнтиром цьому має бути виключно український прапор!», – написав Олександр.

1

2

3

Поділитися в соціальних мережах