Сумчанин заявив у суді, що екс-губернатор вимагав у нього 2 мільйони

У Зарічному райсуді м. Сум 22 грудня продовжився судовий розгляд кримінальної справи про хабар у розмірі 500 тис. грн, у вимаганні та отриманні якого фігурує екс-губернатор Сумщини Володимир Шульга. Про подробиці засідання повідомив адвокат потерпілого —  начальника УДСНС в Сумській області, генерала Геннадія Волика Юрій Ломака:

«Судом більше 2 годин допитувався начальник УДСНС в Сумській області генерал Волик Г. Б.

Він дав суду покази, що хабар у розмірі 2 млн гривень у травні 2014 року з нього вимагав екс-губернатор Шульга, а не його помічниця Тараненко, яку генеральна прокуратура зрештою зробила єдиною підозрюваною у справі.

Волик Г. Б. також підтвердив відсутність у нього претензій до Тараненко, яку він вважає справжньою потерпілою, як від дій Шульги, так і від дій генеральної прокуратури, слідчі якої навіть не спробували допитати Шульгу В. П.

Логіка генеральної прокуратури така, що Тараненко “втерлась в доверие” до генерала Волика, видурила у нього 500 тис. грн з 2 млн грн, а потім ці кошти були нею витрачені у передвиборчій компанії Шульги В. П. та оплаті його особистих забаганок.

Продовження допиту Волика Г. Б. відбудеться в наступному засіданні суду, яке призначене на 30 січня 2017 року.

Нагадую, раніше суд виніс ухвалу про те, що Шульга В. П. повинен бути допитаний у суді. Згодом суд визначить дату, коли має відбутись такий допит».

 Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах