Сумчанин звернувся до замгубернатора, щоб демонтувати МАФ

Під час особистого прийому громадян  заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош зауважив, що більшість звернень до виконавчої влади часто є у компетентності правоохоронних органів.

Зокрема до Івана Боршоша звернувся житель міста Суми. Він попросив посадовця посприяти у демонтажі незаконного МАФу, у якому займаються торгівлею продуктами харчування по вул. Набережної річки Стрілки у м. Суми. За словами заявника, строк договору з керівництвом МАФу закінчився ще у листопаді 2015 року, він перешкоджає вільному проїзду автотранспорту, а виконавчий комітет Сумської міської ради не реагує на неодноразові скарги мешканців прилеглих будинків.

Інші учасники особистого прийому заявили заступнику голови облдержадміністрації про порушення їх прав та інтересів, що також знаходиться у сфері компетенції правоохоронних органів міста.

Тож вислухавши всі звернення, Іван Боршош доручив передати інформацію від жителів м. Суми до правоохоронних органів та протягом місяця інформувати його про вжиті заходи з вирішення зазначених проблем.

Поділитися в соціальних мережах