Сумська міська рада розширює штат працівників

З передачею повноважень на місця Сумська міськрада все розширюється. На останню її сесію було винесено питання про чергові зміни в структурі апарату і виконавчих органів влади. Але чи всі вони зрозумілі і потрібні?

По-перше, центру надання адмінпослуг передали вже таку кількість функцій, що він з управління реально доріс до департаменту. Тому буде перейменований. Одночасно до нього введуть 6 додаткових штатних одиниць. Як відзначають чиновники, аналогічні департаменти вже працюють у Луцьку, Рівному, Вінниці, Харкові, Києві й не тільки.

Крім того, за словами начальника відділу організаційно-кадрової роботи міськради Андрія Антоненка, 6 осіб необхідно додати до міськуправління архітектури. Це будуть люди, які займуться демонтажем незаконно встановлених тимчасових споруд, рекламоносіїв та вивісок. На погоджувальній раді перед сесією депутат Володимир Шилов поцікавився у депутатів: «Це будуть суто чиновники? Особисто моя думка – для такої роботи це занадто багато!». Але представник управління архітектури Максим Галицький заявив, що Шилов помиляється: це будуть не просто чиновники, але й інспектори, які повинні будуть вести безпосередній моніторинг розміщення тимчасових споруд та реклами в обласному центрі.

Антоненко додав, що саме управління аргументує додаткову чисельність працівників так: одна людина – начальник підрозділу, а також по одній людині на район по демонтажу тимчасових споруд та окремо по одній людині з реклами, плюс кошторисник.

Нагадаємо, що наразі у відділі з питань дизайну і міського середовища вже працюють 4 людини. Після затвердження додаткових штатних одиниць рекламою та кіосками в Сумах будуть займатися вже 10 чиновників. І це при тому, що в екс-департаменті містобудування та земельних відносин, за словами колишніх працівників, значилося всього 5 чоловік, а демонтажем займалися, як правило, троє… Можливо, справа не в кількості, а в якості організації роботи?

І нарешті, останнє нововведення – Сумській міськраді пропонують створити у своїй структурі відділ «Проектний офіс» – систему управління проектами. За словами Антоненка, уньому планується 4 штатних одиниці. Ці люди будуть забезпечувати організацію та контроль за проходженням і реалізацією міських проектів. «Наприклад, впровадження того ж електронного квитка вимагає координації дій багатьох структурних підрозділів, ось і буде менеджер проекту координувати структурні підрозділи, які впроваджують електронний квиток, щоб не було неузгодженості. На цьому офісі буде вся організаційна робота – контроль нарад, термінів, протоколів щодо за конкретним проектом», – пояснив він.

З огляду на те, що з деякими питаннями міські депутати не можуть розібратися роками (наприклад, цілий рік не можуть передати на баланс дитячі майданчики), на погоджувальній раді народні обранці сприйняли пропозицію про проектний офіс позитивно. Однак в цілому, на думку депутата Володимира Шилова, питання до цих пропозицій можуть бути, тому за кожне з них депутатський корпус буде голосувати окремо.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах