Сумські активісти зробили заяви про третій Майдан

Сьогодні, 13 січня, у Сумському обласному прес-клубі безпосередні учасники подій Майдану і Революції Переваги говорили про сьогоднішні реалії в області, які все частіше змушують замислюватися про третій Майдан.

«Минуло вже три роки з того моменту, коли революція почалася, але ми вважаємо, вона так і не закінчилася. Головні керівники Азаров і Янукович втекли, а їхні поплічники, які залишилися, спочатку злякалися, а тепер прийшли в себе і перейшли в контрнаступ. Нічого не змінилось. Буде третій Майдан. Тільки буде кривавим у іншу сторону», – розпочав прес-конференцію депутат облради Віктор Дубінко.

Про кого і про що мова – уточнив голова Сумського обласного штабу Національно-визвольного руху «Правий Сектор» Сергій Супрун. Він повідомив, що в них на контролі є близько 15 серйозних фактів порушень закону, корупції, перевищення повноважень чиновниками по області (Охтирський, Білопільський, Краснопільський, Шосткинський райони).

«У нас існує концтабір – обласна психлікарня №2 в с. Кудряве, Охтирський район. Середньодобова температура там + 11 ° C. У лютому була переведена жінка з множинними переломами. Нібито було розпочато кримінальну справу, але вона закінчилася нічим. Жінка померла, а судмедекспертиза навіть не була проведена. Улітку пацієнтка вискочила з вікна. Непоодинокими є випадки, коли люди помирають від пневмонії. Керівник управління охорони здоров’я каже, що не може вплинути на директора, яка колись була на гарному рахунку в Тимошенко, тепер її покриває нардеп Владислав Бухарєв. Люди зверталися вже й до місцевих рад, тепер уже до нас», – каже Сергій Супрун.

Торкнувся теми незаконної вирубки лісу в Лебединському лісгоспі. Згадав про пресинг, якому зараз нібито піддається директор Шосткинського лісгоспу вже з боку іншого нардепа.

Під опалу активістів потрапили й представники правоохоронних органів, ряди яких, на їхню думку, реформа не допомогла очистити від недбайливих співробітників. Усе ще не розкриті резонансні справи й не тільки, а кордон, на думку Супруна, нагадує «решето».

При цьому вплинути на ситуацію за допомогою законів активісти не уявляють собі можливим. «Нас штовхають до акцій прямої дії. Усе йде до цього. Просто зараз багато ресурсів забирає Східний фронт… », – зазначив спікер обласного штабу «Правий сектор» Олександр Хоменко.

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах