Сумські депутати – проти публічності геїв

Сьогодні, 28 листопада, на сесії міської ради депутати проголосували за рішення «Про звернення Сумської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України і міністрів, Верховної Ради України і народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім`ї в Україні», яке підготувала голова фракції ВО «Свобода» Юлія Левченко.

У зверненні йдеться про недопустимість: одностатевих шлюбів, спрощення процедури зміни статі, всиновлення дітей трансгендерам, транссексуалам, трансвеститам та іншим особам із розладами статевої поведінки, а також дозволу на публічну демонстрацію своїх поглядів та переконань представникам ЛГБТ-спільноти та інше.

Повний текст можна прочитати тут. За проголосували 28 депутатів.

Нагадаємо, намір свободівки виступити із даним зверненням  обурив сумську Фейсбук-спільноту, тим паче що Юлія Левченко віднедавна  стала  директором Агенції промоції, яка має презентувати Суми як місто, що йде в ногу з усіма європейськими цінностями. Сумчани дивуються: як людина з такою ненавистю та расистськими замашками може керувати такою “благочинною” бюджетною організацією?

Поділитися в соціальних мережах