Сумські комунальники ніяк не вивезуть опале листя

У середині грудня комунальники відзвітували, що так і не зуміли впоратися з вивезенням опалого листя. Про це доповів сьогодні, 18 грудня, на апаратній нараді в мерії директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко.

– Опале листя згідно графіків, наданих підприємствами, які обслуговують житло, вивезене всіма обслуговуючими організаціями, – почав він. – На жаль, два підприємства не закінчили до сьогодні, але планують завершити до середи-четверга цього тижня.

– Це хто? – поцікавився мер Сум Олександр Лисенко.

– «Сумитехнобудсервіс» і «Сумитеплоенергоцентраль».

Мер поцікавився у представників ЖЕКів, чи встигнуть ті. Ті обіцяли впоратися, якщо буде нормальна погода.

– Не знаю, що для вас нормальна погода, – відповів на це мер. – В принципі, зараз погода непогана, щоб листя вивозити. Його видно, хоча, звичайно, бруд. Звертаю вашу увагу, що по 12 областям передано штормове попередження, буде погіршення погодних умов, стежте уважно. Будьте готові, тому що ви бачите, зараз температура плюсова, але буде мінус, і ця вода перетвориться на замерзлу суміш, а потім на лід. І буде у нас ожеледиця.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах