Сумські опозиціонери долучилися до заходів з нагоди Дня скорботи

«День Перемоги дався нашим громадянам неймовірно великою ціною, – наголосив голова обласного осередку Опозиційного блоку Олександр Стрельченко. – І я впевнений, що такі дати, як День Перемоги і День скорботи, який ми відзначаємо сьогодні, назавжди залишаться для нас святими. Ми маємо пам’ятати, що покоління переможців не лише здобуло мир нашій землі, а й знайшло в собі сили відродити країну з руїн. Ми зобов’язані зберегти і примножити те, що вони зробили для нас».

З самого ранку Олександр Стрельченко та його колега – голова фракції Опозиційного блоку в Сумській міській раді Ігор Перепека вітали ветеранів. Вони завітали до Олександри Іванівни – однієї з п’яти учасниць організації «Бойові подруги», які залишилися в живих. Дівчині було лише 13 років, коли  на територію колишнього СРСР вторглися війська. Втім вона пішла працювати в шпиталь санітаркою і рятувати партизанів.

Опозиціонери з цікавістю вкотре вислухали розповіді старенької, подарували їй квіти та подарунки, побажали здоров’я й миру.

Цього ж дня депутати взяли участь у заходах, які відбулися біля Меморіалу Вічної Слави. Там вони разом з іншими сумчанами поклали квіти, поспілкувалися з ветеранами та присутніми.

Ігор Перепека зазначив: «Історію війни повинен знати кожен і передавати її із покоління в покоління. У той час на нас напала вся Європа – Німеччина, Італія, Румунія, Болгарія, Угорщина, Словенія. У рядах німецької армії французів воювало більше, ніж  у спротиві. Втім, переломив хребет цій машині, наш народ здійснив справжній подвиг, про який ми повинні пам’ятати і передавати майбутнім поколінням».

Поділитися в соціальних мережах