Сумські опозиціонери виступають проти проведення в обласному центрі Маршу рівності

На пленарному засіданні сесії Сумської міської ради фракція Опозиційного блоку зробила заяву стосовно можливого проведення в обласному центрі маршу рівності.

Днями щодо підтримки такого маршу висловилася у соцмережах прес-секретар Сумської організації БПП «Солідарність» Ольга Панфілова. Вона заявила, що мітинг на підтримку ЛГБТ потрібен не тільки для Києва, а і для Сум.

Фракція Опозиційного блоку в Сумській міській раді висловила свій категоричний протест проти проведення маршу ЛГБТ в місті Суми:

«Вважаємо, що це не лише наша позиція, а й позиція більшості громадян міста, – йдеться в заяві. – Подібні дії суперечать традиційним цінностям, православній вірі та моралі. Такий марш не тільки кидає виклик духовним оберегам нашого народу: цей захід в черговий раз розділить наше суспільство, яке і так понівечене протиріччями в багатьох сферах!»

На думку сумських опозиціонерів, варто подбати про заходи з підтримки та просування традиційних сімейних цінностей як чинників об’єднання суспільства в демократичній державі.

Більшість пересічних сумчан підтримує думку депутатів і вважає, що подібні акції мають на меті дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в місті, спровокувати конфлікт та порушити громадський спокій.

 

Поділитися в соціальних мережах