Сумську “Свободу” очолила людина з кримінальним минулим

Як ми повідомляли днями, фракцію ВО ”Свобода” у Сумській обласній раді очолив Микола Биркун. Це сталося після того, як 26 грудня за “грубе порушення партійної дисципліни та невиконання рішень керівних органів партії” політвиконком партії ухвалив рішення виключити з лав політсили попереднього голову Сергія Демеху.

Таке кадрове рішення викликало у багатьох подив та нерозуміння, адже, як виявилося, новий очільник свободівських депутатів устиг заробити сумнівну репутацію і навіть має кримінальні факти в минулому. На підтвердження цьому блогер Олександр Тахтай виклав у Фейсбуці відповідну довідку:

15732264_197653304032389_553496255772539126_o

“Свободовцы” избрали главой фракции в Сумском обл. совете Николая Биркуна – достойнейшего человека, воплощающего в себе коллективный интеллект, честь и совесть областной организации. О чем и справка прилагается…”, – прокоментував Тахтай.

opaa

Окрім заплямованої репутації, як бачимо, Микола Биркун уже зарекомендував себе і як сумнівний оратор, який може позмагатися у красномовстві навіть із самим мером Києва. Приклад тому – його участь в ефірі обласного телебачення, уривки з якого вже гуляють Інтернетом та жваво обговорюються.

olrpa

Переглянути відео з виступами Биркуна можна за посиланням у Фейсбуці.

Поділитися в соціальних мережах