Сумських депутатів хотіли позбавити титулів

Минулого тижня депутати Сумської міськради відмовилися голосувати за зміни до положення про департамент інфраструктури, якими пропонувалося виключити узгодження титульних списків на капремонт із депутатськими комісіями.

“Ми розглядали це питання на своїй комісії, і депутати від всіх фракцій одноголосно вирішили зняти це питання і не включати його до порядку денного сесії”, – заявила голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Вікторія Гробова.

Як відомо, титульні списки на капремонт житлового фонду та об’єктів благоустрою у нас розглядають і погоджують дві депутатські комісії міськради – з питань житлово-комунального господарства та планово-бюджетна, після чого їх підписує мер. Комунальники давно скаржилися на те, що це складна і тривала процедура, оскільки кожному депутату хочеться відстояти інтереси свого округу. Через це у департаменту щороку відбуваються затримки з початком робіт. Наприклад, в цьому році титульні списки були затверджені тільки 27 квітня.

Не дивно, що голосів для внесення запропонованих департаментом змін не вистачило, повідомляє shans.com.ua.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах