Сумський ЦНАП обіцяє розширити спектр послуг

Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» приєдналося до Всеукраїнської Асоціації центрів надання адміністративних послуг. Підписання відповідного Меморандуму відбулось сьогодні зранку, 16 вересня.

У рамках цієї співпраці сумський ЦНАП отримає низку переваг, запевняють у мерії. Зокрема, мова йде про інформаційну складову, навчання працівників. Радник міського голови Віктор Волонтирець наголосив на тому, що підписання Меморандуму лише сприятиме розширенню спектру послуг, який може надавати сумський ЦНАП.

Довідково: Асоціація – перша професійна організація, яка має на меті акумулювати напрацювання кращих ЦНАПів, поширити накопичений досвід та практики для інших 700 центрів по всій Україні. Для сумських фахівців – це обмін досвідом, підвищення ефективності роботи, впровадження нових технологій, додаткові можливості прийняття рішень у процесі обговорення та впровадження законодавчої бази, проектів, адаптованих до європейської практики. Сумчани вже долучаються до формування Стандарту надання адміністративних послуг, який має увібрати в себе основні принципи та критерії оцінки багатовекторної роботи з обслуговування мешканців великих та малих міст.

Поділитися в соціальних мережах