Сумський УКРОП зі скандалом покинув один із керівників

Директор ТРЦ “Мануфактура” Володимир Лободін заявив, що більше не має жодного відношення до Сумської обласної організації політичної партії “УКРОП”. На підтвердження цього він виклав скан заяви на ім’я регіонального лідера політсили Владислава Лугового, у якій повідомляє про складання повноважень голови Тростянецької районної організації політичної партії “УКРОП”. У документі вказується підстава, що вплинула на таке рішення, – категорична незгода з діями(бездіяльністю) керівництва обласного осередку, що йдуть у розріз із задекларованими принципами  партії  “УКРОП”.

“Навколо політичний пост…
Шановні!!! Вже скоро рік як особисту не пишу на політичну тематику, не коментую жодної політичної новини та жодного посту (але це не значить, що не цікавлюсь 🙂 ), а особливо не маю жодного відношення до Сумської обласної партійної організації “Політичної партії УКРОП” (чому – читай заяву). Не маю жодної інформації, розуміння та не несу ніякої (ані моральної, ані політичної, ані будь-якої іншої) відповідальності за діяльність деяких одіозних панів. Тому ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ не приписувати мене до сумського УКРОПу.
P.S. шановний пан Владислав Куприенко (Vladislav Kuprienko) при всій моїй повазі, але буду дуже вдячний, якщо в найкоротшій термін знімете з мене документально, непосильну ношу голови Тростянецької районної парторганізації “УКРОП””, – написав Володимир Лободін у Фейсбуці.

19225335_656377397884791_3051022540041902951_n

 

Поділитися в соціальних мережах