Свободівець Мірошниченко хоче порадити Порошенку звільнити спічрайтерів

Екс-голова Сумської обласної організації ВО “Свобода”, екс-нардеп Ігор Мірошниченко зробив цікаві висновки після заяви Президента України про підвищення у 2017 році мінімальної зарплати до 3 200 грн. Політик зрозумів, що  всі працівники “Рошену”, “Богдана”, 5 каналу й низки інших президентських підприємств  завдяки щедрості працедавця збагатіли щонайменше на 25-30 відсотків.

“Бухгалтер Порошенко порахував, що саме стільки щомісяця економлять підприємці на “зменшеному” ЄСВ, а тому “зекономлені” кошти мають віддавати своїм робітникам. Не сумніваюся, що Петро Олексійович так і вчинив на своїх підприємствах, – еге ж?
А в мене тепер дилема: звільнити бухгалтера-консультанта, який стверджує, що зменшення ЄСВ втричі за умови триразового збільшення легальної мінімалки збільшує витрати підприємства й не виводить реальних зарплат із тіні, або ж порадити Президенту звільнити своїх спічрайтерів, які вчергове змушують свого шефа наговорити несусвітніх дурниць”, – написав Ігор Мірошниченко у Фейсбуці.

Поділитися в соціальних мережах