Семеніхін затіяв війну з керівництвом “Сумиобленерго”

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін знову підірвав соцмережі гучними заяви. Цього разу він звинувачує керівництво ПАТ “Сумиобленерго” в підтримці олігархів в Конотопі( а саме Коломойського та Григоришина, яким належать акції)  та області. Мер закликав “люструвати” керівника “Конотопський РЕМ” Лесненка Олександра Валентиновича.

“Так хто ж він, Лесненко О.В.? Поплічник олігархату, чи проросійський налаштований елемент,так скажімо “правильно” побудованої структури, адже не є секретом, що один з найзаможніших у світі олігархів, пан Григоришин є громадянином Російської Федерації,а ще, до речі, і Кіпру. Знову Кіпр…
Тож до пана Лесненка багато запитань – хто він, з ким і як, але, на жаль, проблеми пересічних містян він або зовсім не вирішує, або тільки виключно за великі гроші. Здається, це свавілля і повний безлад. В Конотопі нарешті треба покласти цьому край!!!” – ідеться у матеріалі, опублікованому в місцевій газеті “Не мовчи”.

Критики Семеніхіна стверджують, що він використовує це видання, щоб поливати брудом неугодних і “вихваляти себе коханого”. Цікаво, як відреагує на такі закиди сам пан Лесненко.

15873532_249309415500452_8952195620503227491_n

Поділитися в соціальних мережах