Свободівці зареєстрували у Верховній Раді проект постанови про позачергові вибори в Конотопі

11 серпня у Верховній Раді України зареєстрували проект постанови «Про призначення позачергових виборів депутатів Конотопської міської ради».
Про це заявили у прес-службі ВО «Свобода». На офіційному порталі ВРУ вказано, що проект постанови має реєстраційний номер 7025 від 11.08.2017.

Проект постанови передбачає дострокове припинення повноважень депутатів Конотопської міськради VII скликання та призначення позачергових виборів. Його ініціаторами виступили нардепи від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко та Олег Осуховський.

«Системне невідвідування більшістю депутатського корпусу Конотопської міської ради пленарних засідань, відсутність кворуму на пленарних засіданнях не дозволяє Конотопській міськраді вирішувати питання місцевого значення, що фактично позбавляє територіальну громаду Конотопа права на місцеве самоврядування та розв’язання проблем соціяльного захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку», — сказано в пояснювальній записці до проекту постанови, передає прес-служба політичної сили.

Нагадаємо, 12 серпня мало відбутись п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради, проте у залі були присутні лише 17 депутатів з 36. Міський голова заявив, що планує разом з громадою вирушити до Адміністрації Президента та розпочати голодування.

Джерело: http://topkonotop.com/

Поділитися в соціальних мережах