Свободівцю Семеніхіну презентували картину козака із осколком у серці

Голова Красногірської військово-цивільної адміністрації Олег Ливанчук передав міському голові Конотопа Артему Семеніхіну сторічну картину. На полотні зображено українського козака, який на коні з шаблею в руках відбиває наступ монголо-татар. У ході збройного конфлікту на Донбасі воно було пошкоджене осколками, один із яких потрапив в серце козаку.

«Я хотів би подарувати з фронтового міста Красногорівка цю картину Артему Юрійовичу, адже місто Конотоп для нас є символом українських перемог над одвічним ворогом. Картина символізує собою наше місто, вона висіла в багатьох його адміністративних будівлях, літні мешканці Красногорівки згадують її ще на дитячих святах, що проходили в міському палаці культури. То ж знаковим буде, коли саме вона прикрасить кабінет очільника Конотопа та надихатиме його на нові добрі справи. Ми дуже цінуємо увагу до нас та суттєву допомогу, що постійно надається нам з Конотопа», – зазначив голова ВЦА Олег Ливанчук.

Беручи до уваги вік картини та стан, у якому вона перебуває зараз, мер одразу доручив реставрувати її та оформити в гарну рамку.

bezymyannyj

Поділитися в соціальних мережах