Син віце-мера Сум Войтенка судитиметься з Мінаєвим за наклеп

Ковпаківський районний суд м.Суми  вирішив відкрити кримінальне провадження стосовно екс-мера Геннадія Мінаєва. Це пов’язано зі свідченнями колишнього мера, у яких він вказав на причетність до підпалу офісу партії «Батьківщина», що стався 1 червня 2016 року,  Євгена Войтенка — сина першого заступника мера Володимира Войтенка.

За словами прес-секретаря Ковпаківського райсуду Вікторії Сиріциної, Євгеном Войтенком до суду було подано скаргу на бездіяльність сумського відділу поліції м. Суми, що полягає в невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.  Адвокат Володимира та Євгена Войтенків Василь Матішинець уточнив, що син заступника мера звернувся до поліції із заявою за фактом дачі звідома неправдивих показів відносно нього Геннадієм Мінаєвим.

Геннадій Мінаєв так прокоментував це: «Похоже, наклевывается еще один процесс «аля Суганьяка». Ну, что же, и этих товарищей, которые нам совсем не товарищи, будем вместе с сумскими правозащитниками @Светлана Мазнева & @Юрій Ломака & @Александр Соколов (Alex Sokolov) загонять за можай.

У в.в.войтенко какая-то совершенно нездоровая болезнь на пару с его адвокатом подавать жалобы в суд на действия полиции и принуждать судом открывать криминальные провадження… То Котельва, то вот теперь Сумы… Забавные».

Поділитися в соціальних мережах