Т. в. о. голови Верхньої Сироватки докерувався до кримінальної справи

Учора, 2 червня, до чергової частини Сумського РВП ГУНП в Сумській області із Сумської місцевої прокуратури надійшли матеріали за заявою представника одного із промислових підприємств  з повідомленням про те, що окремі громадяни на території Верхньосироватської сільради Сумського району самовільно вчиняють неправомірні дії по відношенню до підприємства, чим завдають йому значної шкоди.

Мова йде про ситуацію, що склалася навколо земельної ділянки площею 13,1728 га на території Верхньосироватської сільради, яку на підставі договору оренди, укладеного з Сумською РДА, орендує підприємство. Дана ділянка передана в користування підприємству під розміщення кар’єру для видобування глини з подальшою його рекультивацією. ТОВ тимчасово розмістило на цій території скоп волокнистий макулатурний як компонент при виготовленні будматеріалу: його підприємство використовує для виготовлення своєї продукції. За висновками державної санепідекспертизи, матеріал не завдає шкоди довкіллю чи здоров’ю людей.

З 5 травня цього року до кар’єру почали приходити особи, які представляються ініціативною групою громади Верхньосироватської сільради. Очолює вказану групу т. в. о. голови Верхньосироватської сільради Гамалій Олександр Анатолійович, до складу входять також депутат сільради Лютий Олександр Степанович, екс-голова сільради (2006-2010 рр.) Цигула Олексій Васильович та інші. Вказана група на чолі з паном Гамалієм майже щодня відвідує кар’єр та висловлює невдоволення розміщенням на ділянці скопу, вимагаючи припинення законної діяльності підприємства, погрожуючи при цьому пошкодженням його майна. Такі дії підпадають під кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 206 КК України – протидія законній господарські діляності, вчинена за попередньою змовою групою осіб. Крім того, за словами представника підприємства-заявника, це призводить до зменшення обсягу виробництва і торгових операцій.

Відповідні відомості уже внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Поділитися в соціальних мережах