Терещенко пояснив, чому не хоче затримуватися у кріслі мера

Після прес-конференції, на якій міський голова Глухова Мішель Терещенко сказав, що не збирається балотуватися на наступних виборах, люди почали говорити, що іменитий француз награвся у мерство.

Однак у Фейсбуці Терещенко запевнив, що поки нікуди йти не збирається:

“Псевдо-журналісти та мої політичні опоненти поширюють різні чутки та плітки про те, що відбувається в нашому місті. Суть однієї з таких чуток полягає в тому, що нібито я хочу залишити свій пост у найближчі дні чи тижні. Це просто жарт, перекручування фактів, і люди, які читають мій «Вісник», знають це дуже добре.

Я казав, що не маю наміру бути мером Глухова назавжди. Я буду мером тільки протягом одного терміну, одного мандату. Я не буду брати участі в наступних виборах. Чому? Просто тому, що моя робота буде зроблена до кінця мого першого терміну, і я буду радий передати владу більш молодому, яскравому і, можливо, більш активному новому кандидату з чистими політичними амбіціями, який буде продовжувати те, що я почав, і ще більше розвиватиме наше місто та нашу громаду”.

Міський голова конкретизував, як довго ще планує бути на виборній посаді:

“Ви віддали за мене 66% голосів. Я завжди буду дуже гордий і вдячний за довіру, надану мені. Зараз я працюю, щоб реалізувати ті очікування, які у вас є, і буду робити це не тільки до кінця терміну дії мого мандата. Коли він закінчиться, як я вже сказав, я буду радий передати владу більш молодій і більш активній людині, якій ми всі довіряємо і якій будемо допомагати, щоб наше місто стало ще більш успішним.

Коли буде кінець мого мандата? Я не знаю. Це може статися в будь-який час, якщо будуть вибори у зв’язку із адміністративною реформою або у зв’язку з рішенням Верховної Ради. Але якщо нічого не зміниться, нові вибори будуть у 2020 році, і до тих пір я гордий і щасливий бути мером Глухова, і ви можете розраховувати на мене. Все інше – плітки журналістів та опонентів. Я радий бути з вами в Глухові і працювати для вас до кінця терміну дії мого мандата”.

Поділитися в соціальних мережах