Токар скликає сесію облради

Очільник обласних парламентарів Володимир Токар підписав 19 червня розпорядження про скликання двадцятої сесії Сумської обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 6 липня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі облради.

На розгляд обласної ради виносяться важливі для життєдіяльності регіону питання. Насамперед звіт про виконання обласного бюджету Сумщини за I квартал 2018 року та зміни до основного фінансового документу області на 2018 рік. Зміни також торкнуться Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2018 рік, Обласної програми підтримки співробітництва об’єднаних територіальних громад на 2018-2019 роки, Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2021 роки, Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Народні обранці мають внести зміни ще до низки інших програм, а саме: Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки, Регіональної програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими ОСББ та ЖБК на впровадження енергозберігаючих засобів у житлових будинках на 2016-2020 роки, обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки, програми фізичної культури і спорту в Сумській області на 2017-2020 роки, Обласної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2018 рік.

На порядку денному сесії затвердження Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2018 рік, погодження надання надр у користування Приватному підприємству «Рось» та клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність з Порядком поділу на категорії ДП «Липоводолинський агролісгосп», ДП «Сумський агролісгосп»ОКАП «Сумиоблагроліс» та приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок.

Чекає на ухвалення й новий порядок призначення і звільнення керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Обласні парламентарі мають намір започаткувати Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Будуть розглянуті майнові та кадрові питання, клопотання про присудження Премії Верховної Ради України та нагородження відзнаками Верховної Ради України.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань 4 липня депутати зберуться на загальні збори, проведуть засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком). Засідання президії обласної ради цього ж дня розпочнеться о 16.00 в залі засідань при голові обласної ради.

На сесію запрошуються народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді, члени колегії, керівники департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурор області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних ланок галузевих профспілок, представники засобів масової інформації, акредитованих при обласній раді, редактори міськрайонних газет.

Поділитися в соціальних мережах