Транспортний конкурс у Сумах не просто відклали, а скасували

Сьогодні постановою Зарічного районного суду міста Суми було визнано протиправним та скасовано рішення виконавчого комітету Сумської міськради, які стосуються організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Суми.

«Таким чином, суд підтвердив незаконність рішення виконкому щодо організації конкурсу, ставши на бік громади. Очевидно, що самі чиновники, розуміючи протиправність своїх дій, усе ж намагалися провести конкурс 21 грудня всупереч рішенню суду. Ми будемо звертатися до прокуратури з вимогою відкрити провадження за ст. 382 Кримінального кодексу України», –  повідомляє  заступник голови громадської експертної комісії (ГЕК) з питань транспорту та представник позивача в суді Дмитро Шестерньов.

«Виграна битва, але не війна.  Якщо громада колективно не повстане на захист своїх прав, усі зусилля активістів та експертної комісії виявляться марними. Ми можемо підготувати нові проекти умов транспортного конкурсу та договору, де права сумчан будуть захищені. Але, щоб змусити чиновників їх прийняти, потрібні спільні дії жителів міста»,  – зауважує голова ГЕК з питань транспорту Володимир Ведмедєв.

kunk

Поділитися в соціальних мережах